piepūšams mākslīgais sfinkteris

Sphincters ir muskuļi, kas ļauj organismam turēt urīnā. Piepūšamais mākslīgais (mākslīgais) sfinkteris ir medicīnas ierīce, kas iztukšo urīnu, kad urīns sfinkteris vairs nedarbojas. Kad urinēt nepieciešams, mākslīgā sfinktera aproci var atvieglināt, lai urīns varētu izplūst.

Cēloņi

Citas operācijas urīna noplūdes un nesaturēšanas ārstēšanai ietver arī

Priekšējo maksts sienu remonts; Urīna nesaturēšana – kolagēna implanti; Urīna nesaturēšana – retropubic suspensija; Urīna nesaturēšana – beznoderes vaginālā lente

Aproce, kas piestiprināta pie urīnizvadkanāla, caurule, kas urīnā no urīnpūšļa nonāk jūsu ķermeņa ārpusē. Kad tas ir uzpūsts (pilns), aproce aizveras no urīnizvadkanāla, lai izvairītos no urīna plūsmas vai noplūdes .; Balons, kas atrodas zem vēdera muskuļiem. Tas satur tādu pašu šķidrumu kā aproci .; Sūknis, kas novietots sievietes zemākajā vēderā vai kājā cilvēka sēkliniekos vai zem ādas. Sūknis atbrīvo manšeti, pārvietojot šķidrumu no aproces uz balonu.

Mākslīgs sfinkteris sastāv no trim daļām

Sēklinieki (vīrieši); Labia (sievietes); Apakšējā vēdera (vīrieši un sievietes)

Vienā no šīm vietām tiks veikta ķirurģiska griezšana, lai aproci varētu ievietot vietā

Kā ārstēt šo veselības stāvokli mājās

Kad ir izveidots mākslīgais sfinkteris, jūs izmantojat sūkni, lai iztīrītu (iztukšotu) aproci. Sūknēšanas spiediens pārvieto šķidrumu no aproces uz balonu. Kad aproce ir tukša, jūsu urīnizvadkanāls tiek atvērts, lai jūs varētu urinēt. Ar 90 sekundēm aproci atkal piepūš pats.

Kad apmeklēt ārstu

Urīnizvadkanāla, urīnpūšļa vai maksts bojājumi; Grūtības iztukšot urīnpūsli, kas var prasīt katetru; Urīna noplūde, kas var pasliktināties; Neizdošana, infekcija vai ierīces nēsāšana, kurai nepieciešama operācija, lai to noņemtu

Ko sagaidīt, kad apmeklējat ārstu

Šīs operācijas riski var ietvert

Jums var tikt lūgts pārtraukt aspirīna lietošanu, ibuprofēnu (Advil, Motrin), varfarīnu (Coumadin) un citas zāles, kas apgrūtina asins recēšanu .; Jautājiet savam ārstam, kādas zāles jums joprojām vajadzētu lietot operācijas dienā.

Jūsu operācijas dienā

Parasti jums tiks lūgts ne dzert vai ēst neko 6 līdz 12 stundas pirms operācijas .; Izņemiet zāles, ko ārsts teicis, lai uzņemtu ar nelielu ūdens skalo .; Jūsu ārsts vai medmāsa jums pateiks, kad ieradīsieties slimnīcā.

Pirms operācijas sākšanas ārsts pārbaudīs urīnu, lai pārliecinātos, ka Jums nav urīnizvades infekcijas.

Dienās pirms operācijas