olodaterola inhalators korpusei (striverdi, spiolto) | zāles

Katru dienu lietojiet divus inhalatora uzlikas.

Par olodaterolu

Nesmēķē. Smēķēšana izraisa kairinājumu plaušām un pasliktina jūsu stāvokli.

Olodaterolu sauc par bronhodilatatoru, jo tas paplašina (paplašina) elpošanas ceļus. To paredzēts regulāri izmantot, lai cilvēkiem ar hronisku obstruktīvu plaušu slimību (HOPS) mazinātu ar elpošanas ceļu saistītās problēmas. Tas darbojas, atverot gaisa pārejas jūsu plaušās, lai gaiss varētu brīvāk iekļūt jūsu plaušās. Tas palīdz mazināt tādus simptomus kā klepus, sēkšana un elpas trūkums.

Viena olodaterola inhalatora (saukta Spiolto®) zīme satur arī citu bronhodilatatoru, tiotropiju. Jūs varētu izrakstīt šo kombinēto zīmolu, lai palīdzētu samazināt nepieciešamo inhalatoru skaitu.

Dažas zāles nav piemērotas cilvēkiem ar noteiktiem nosacījumiem, un dažreiz zāles var lietot tikai tad, ja tiek veikta papildu aprūpe. Šo iemeslu dēļ pirms inhalatora lietošanas sākšanas ir svarīgi, lai jūsu ārsts zinātu

Līdz ar to lietderīgo iedarbību lielākā daļa zāļu var izraisīt nevēlamus blakusparādības, lai gan ne visi tās piedzīvo. Zemāk redzamajā tabulā ir daži no visbiežāk lietojamiem olodaterola veidiem. Jūs atradīsiet pilnu sarakstu ar ražotāja informatīvo materiālu, kas ir komplektā ar inhalatoru un ierīci. Nevēlamās blakusparādības bieži vien uzlabojas, ja jūsu ķermenis pielāgojas jaunajām zālēm, bet runājiet ar savu ārstu vai farmaceitu, ja kāds no tālāk minētajiem gadījumiem turpina vai kļūst traucējošs.

Ja Jums rodas jebkādi citi simptomi, kas, jūsuprāt, varētu būt saistīti ar inhalatoru, lūdzu, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

Ja jūs pērkat kādas zāles, pārbaudiet farmaceitam, ka viņi var droši lietot kopā ar citām zālēm.

Ja Jums ir operācija vai zobu ārstēšana, informējiet personu, kura veic ārstēšanu, kuras zāles jūs lietojat.

Neglabājiet novecojušas vai nevēlamas zāles. Nogādājiet tos savā vietējā aptiekā, kas tos atbrīvos no jums.