intrakraniāla spiediena kontrole

Intrakraniālais spiediens (ICP) kontrolē izmanto ierīci, kas novietota galvas iekšpusē. Monitoris sajūt spiedienu galvaskausa iekšpusē un nosūta mērījumus ierakstīšanas ierīcei.

Cēloņi

Lidokainu vai citu vietējo anestēziju ievadīs vietā, kur tiks veikta griešana. Visticamāk, jūs saņemsiet nomierinošu līdzekli, lai palīdzētu jums atpūsties.

Vispirms aplauzums ir jāapstrādā un jānotīra ar antiseptisku līdzekli .; Pēc tam, kad platība ir sausa, tiek veikta ķirurģiska griezšana. Ādu velk atpakaļ, līdz redzams galvaskauss .; Pēc tam tiek izmantots urbis, lai izgrieztu cauri kaulam.

Asiņošana; Smadzeņu čūska vai paaugstināta spiediena ievainojums; Smadzeņu audu bojājumi; Nespēja atrast kambara un novietot katetru; Infekcija; Vispārējas anestēzijas riski

Konsultējieties ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju par jūsu konkrēto testa rezultātu nozīmi .; Kādi patoloģiski rezultāti; Augsts intrakraniālais spiediens nozīmē, ka spiediens ir gan nervu sistēma, gan asinsvadu audi. Ja to neārstē, tas var izraisīt ilgstošu bojājumu. Dažos gadījumos tas var būt dzīvībai bīstams .; Riski; Procedūras riski var ietvert

Kā ārstēt šo veselības stāvokli mājās

Kad apmeklēt ārstu

Ko sagaidīt, kad apmeklējat ārstu